Siyah Baykuş Sahte dövmeler Su Geçirmez Geçici Etiketler Tek Kullanımlık Su Transferi Erkek Kadınlar Seksi Serin Vücut Sanatı Bacak Kol Çıkartmaları

  • Değerlendirmeler
  • Stokta var
₺4.28 ₺2.20

Etiketler: Ucuz Siyah Baykuş Sahte dövmeler Su Geçirmez Geçici Etiketler Tek Kullanımlık Su Transferi Erkek Kadınlar Seksi Serin Vücut Sanatı Bacak Kol Çıkartmaları, Yüksek Kalite Siyah Baykuş Sahte dövmeler Su Geçirmez Geçici Etiketler Tek Kullanımlık Su Transferi Erkek Kadınlar Seksi Serin Vücut Sanatı Bacak Kol Çıkartmaları, Çin Geçici Dövmeler Tedarikçiler.


ürünler ekran
göster
ürünler özellikleri orijinal pictures↓ ürünleri gösteren cilt üzerinde ↓
bir Geçici Dövme nasıl Başvurulur
temiz ile başlar, kuru cilt . geçici dövmeler mürekkep ile yapılır, onlar anlamına gelir püskürttü cildin doğal yağlar tarafından. dikkatle istediğiniz alanı temizlemek için sabun ve su ile süsleyin, ve bir kağıt havlu ile kuru pat. eğer çok terli konum, ispirto gres kesmek yardımcı olabilir. bir pamuk üzerine biraz dökün, ve sonra silin alanda. bu her gün yapmayın, -- sen cilt kurumasına olsa.
dışarı Pick sizin dövme. bazı geçici dövmeler bireysel paketlenmiş geliyor, hangi kolay olduğunu. ancak, eğer geçici dövme giymek istediğiniz bir on geldi levha ile birkaç diğerleri, bu ayrı almak gerekir. bu etrafında kesilmiş keskin makas ile, dikkatli olmak klip tasarım kendisi, " flash " onu levha ayrılmış ettik. "
net destek soyulabilir. bu noktada, senin dövme şeffaf plastik ince bir tabaka ile korunmaktadır. dikkatle bu pick kapalı. parlak renkli görmek mümkün olmalıdır, ayna-görüntü versiyonu dövme cildinize uygulamak için planlıyoruz. şu andan Itibaren, mürekkep ile yan, temizle plastik tarafından korumalı oldu, yüz yan adı verilecek.
cildinize görüntü yüz yan aşağı yerleştirin. teyit dövme uygulamak istediğiniz noktaya sadece temizlenmiş, sonra cildinize karşı yüz yan yerleştirin. etrafında wiggle yok. sadece sıkıca tutun sonraki adıma hareket ederken.
basın üzerinde nemli bir bez veya sünger dövme kağıt. kumaş veya bir parça almak ne olduğunu kemik kuru ne sırılsıklam bir sünger, sizin destek ve karşı sıkıca itin dövme. yerde tutun, ve etrafında kayma izin vermeyin, bile bunu istiyor.
en az 60 saniye tutun. en eksiksiz görüntü almak için, sen sabır biraz gerekir. yok bile düşünmek kolunuzu bez veya kağıt desteğini kaldırarak tam bir dakika kadar vardır geçti. oturan yaparken, mümkün olduğunca az hareket etmek deneyin.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 18cm x 23cm x 1cm (7.09in x 9.06in x 0.39in)

  • tip: Temporary Tattoo
  • boyut: 14.8*21CM
  • Marka Adı: live of song
  • Model Numarası: HB454