AC DC 12 V 120 derece Celcius 60*21mm sabit sıcaklık PTC ısıtıcı ile kabuk

  • Değerlendirmeler
  • Stokta var
₺9.52

Etiketler: Ucuz AC DC 12 V 120 derece Celcius 60*21mm sabit sıcaklık PTC ısıtıcı ile kabuk, Yüksek Kalite AC DC 12 V 120 derece Celcius 60*21mm sabit sıcaklık PTC ısıtıcı ile kabuk, Çin Yumurta Kazan Parçaları Tedarikçiler.

1. giriş: Giriş gerilimi: 12 V 12 V kuru SST: 120 °C (Kuru masa sıcaklık sıcaklığı anlamına gelir ısıtma plakası zaman herhangi bir madde ile temas değil) Max güç: 70 W Boyutu: 60*21*5mm Isı malzeme: PTC Termistör Isı yöntemleri: ısı iletimi Kurşun tel: yüksek sıcaklık hattı Tel: dahil Yüzey yalıtınız: EVET Kullanımı: bu ısıtma hava veya katı PTC bölüm için kullanılır. PTC demİrcİ vardır bir karakteristik yüzey üzerinde sabit sıcaklık olduğunu. Uyarı: Güç tüketimi ısıtıcı değil bir tamir edilebilir veri. Daha iyi ısıtıcı radyasyon, daha büyük güç olduğunu. bu modeli ekstra dağılımı olmadan kullanmak olabilir. PTC ürünleri yüzey sıcaklığını vardır bir tolerans sıcaklık. Biz işareti sıcaklık zaman ürün temas halinde değildir. Dokunduğunda herhangi bir nesne, sıcaklığı azaltmak. Sıcaklık doğruluğu çok sıkı, kullanın lütfen termostat. Varsa hiçbir sıcaklık kontrol ekipmanları, böyle ürünleri satın almak için tavsiye edilmez.
2. avantajı: Güvenlik , Yüzey yalıtım Çabuk, uzun hizmet ömrü Sabit sıcaklık Yüksek güç, kolay kullanım, yüksek güvenilirlik
3. uygulama : Isıtıcı için su, fincan, gaz, Uygulama olarak yumurta kaynatıcı, saç düzleştirici, yoğurt makinesi, Enstrümantasyon nem alma, Çikolata ekstrüzyon, kahve makinesi.
Paket şunlardır:
1 x PTC ısıtma elemanı
PTC Özellikler ve Yararları: 1. güvenlik: PTC ürünleri ile sabit ateş, hiçbir açık alev, ısı dönüşüm oranı, tabi kaynağı gerilim minimal etkisi ve diğer geleneksel ısıtma elemanları ile maç olamaz avantajı, kullanılan elektrikli ev aletleri daha ve daha popüler R & D mühendisleri. 2. enerji tasarrufu: PTC ürün bir otomatik enerji tasarrufu özellikleri vardır, ısıtıcı ortam sıcaklığı yükseltilir, güç yavaş yavaş azalacaktır, sadece 90% nominal güç, 80%, veya daha az. 3. uzun ömrü: normal kullanım PTC ürünleri değil hasarlı kendi nedenlerle çünkü, veya hatta binlerce kez tekrar tekrar anahtarı onun performansı üzerinde hiçbir etkisi vardır, onun hayatı onun bir tedbir derece yaşlanma. Genel standartları için güç çürüme sonra 2000 saat daha az 10%.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)

  • Tipi: Yumurta Kazan Parçaları
  • Model Numarası: MZ45-P21C2-12-120
  • Marka Adı: OLOEY